Apie mus

Sužinokite daugiau apie LJB Verslo centra.

UAB „LJB property“ – sėkmingai auganti, pelninga ir šiuolaikiška įmonė, kurios pagrindinė veikla - nekilnojamojo turto vystymas, komercinės paskirties patalpų nuoma. Šiuo metu daugiau plėtojanti komercinės paskirties projektus, nuolat ieško plėtros galimybių. Įmonės komandą sudaro darbuotojai, ilgą laiką dirbę nekilnojamojo turto vystymo ir administravimo srityje.

Biurai

Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „LJB property“ nuomoja biuro patalpas LJB property verslo centre, esančiame Savanorių pr. 28, Vilniuje. Tai daugiau nei 12 000 kv.m bendro ploto turintis B+ klasės biurų pastatas, kurį sudaro atskiri 2-ų, 4-ių bei 5-ių aukštų korpusai.

 

Verslo centre racionalus esamas biurų išplanavimas, tačiau nuomininkui pageidaujant gali būti projektuojamas ir įrengiamas pagal jo poreikius. Nuomininkų ir jų klientų patogumui pastate netrukus bus įrengti nauji liftai, pritaikyti ir neįgaliesiems. Patalpose įrengtos oro vėdinimo, kondicionavimo sistemos, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos ir kt. Pastato saugumą visą parą užtikrina fizinė apsauga. Kiekviena darbo vieta aprūpinta telefono ir interneto ryšiu. Yra galimybė natūraliai vėdinti biuro patalpas atidarant langus. Fasado langų stiklai tamsinti. Rūsyje – patalpos sandėliavimui.

 

Verslo centro kieme esančios erdvios automobilių stovėjimo aikštelės su įrengta įvažiavimo ir išvažiavimo kontrolės sistema sutalpins tiek verslo centro darbuotojų, tiek jų svečių automobilius.

Verslo centro nuomininkai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau