VIETA

Žinoma, Matoma ir Lengvai pasiekiama.

Verslo centras įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – Naujamiestyje, prie vienos pagrindinių sostinės gatvių Savanorių prospekto ir Žemaitės gatvių sankirtos. Pastatas aiškiai matomas, lengvai atpažįstamas ir gerai žinomas, kadangi ilgą laiką jame buvo telekomunikacijų bendrovės TEO LT, AB centrinė būstinė.

Verslo centrą lengva pasiekti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto dalies. Atstumas nuo jo iki Vilniaus oro uosto – vos 4 km, o Vilniaus senamiestis pėsčiomis pasiekiamas mažiau nei per 20 min. Nuomininkai, jų klientai, vykstantys į verslo centrą ir iš jo arterinėmis Savanorių, Geležinio Vilko gatvėmis ir aplinkeliu, išvengia ir didžiųjų automobilių spūsčių.

 

Puikiai išvystyta rajono infrastruktūra - greta įsikūrę kiti verslo centrai, valstybės institucijos, kavinės, viešbučiai, sporto klubas, prekybos centras.

Mūsų privalumai

12 000 kv. m. bendro ploto
B+ klasės biurų pastatas
4 KM iki Vilniaus oro uosto
20 MIN pėsčiomis iki senamiesčio

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau